Tel.: +420 776 344 500

Pergoly

 

Pergola by měla vždy patřit ke správné zahradě. Je to místo odpočinku, kde můžete posedět s přáteli nebo rodinou. Pergoly a přístřešky vyrábíme z kvalitního smrkového dřeva.Zákazník si může vybrat z několika variant, ať se jedná o stavební hranoly, kvh hranoly nebo Duo a Trio hranoly.

Při vyuzití stavebních hranolů je nutné počítat s možností prasklin nebo mírného zkroucení. To však nemá žádný vliv na konstrukční vlastnosti, spíše na estetické. Tato varianta je cenově nejdostupnější.

Kvh hranoly jsou sušené konstrukční dřevěné délkově napojené hranoly. Kvh hranol je produkt se sledovanou kvalitou. K jejich vlastnostem patří:přesnost rozměrů, kvalita povrchu, obsah vlhkosti atd. Při využití Kvh hranolů na stavbu pergoly nebo přístřešku odpadají vedlejší účinky, ať to jsou prasklinky či mírné zkroucení. Cenově je tato varianta o něco dražší.

Naše firma také využívá při stavbě zahradních pergol, altánů a přístřešků Duo a Trio hranoly. Tyto výrobky mají velice výborné estetické a pevnostní vlastnosti. Konstrukce se nikdy nekroutí a nepraská.

Při výrobě pergol vždy klademe velký důraz na kvalitu zpracování. Síla hranolů je závislá na konstrukci a velikosti pergoly. Spoje mezi pozednicí a stojkou jsou vždy opatřeny čepem, který zaručuje vysokou pevnost celé konstrukce. K pergolám také umíme udělat boční stěny dle přání zakazníka.

Zastřešení pergoly a přístřešků

K zastřešení využíváme několik možností:

· polykarbonátové desky

· asfaltové šindele

· střešní tašky

· trapézové polykarbonátové desky WT

Polykarbonát makrolon mono UV(plné desky)

Jako základní surovina se používá vysoce kvalitní polykarbonátový granulát od firmy Bayer A.G. Díky vysoké průsvitnosti, hladkému povrchu a praktické nerozbitnosti jsou na zastřešení pergol, altánů, přístřešků velice vhodné. Síla ve které se prodávají je od 2-15 mm. Rozměry desek jsou2050 x3050 mm, 2050 x 1250 mm, 2050 x 6110 mm

Polykarbonát multi UV(komůrkové desky)

Je vynikající materiál pro tepelně izolační nerozbitné zasklívání. Desky jsou opatřeny koextrudovanou ochrannou vrstvou proti UV záření, která zajišťuje vysokou odolnost proti povětrnostním vlivům a tím zabezpečuje dlopuhou životnost. Díky extrémní nerozbitnosti polykarbonátu nemůže samotné krupobití tyto desky nijak poškodit. Desky se vyznačují vysokou odolností proti nárazům, velmi dobrými optickými vlastnostmi a velmi příznivými požárními charakteristikami. Komůrkový polykarbonát se používá nejčastěji na pergoly, přístřešky a zimní zahrady. Síla desek je od 2-40 mm.

Rádi Vám s výběrem pergoly nebo přístřešku pomůžeme, neváhejte nás kontaktovat......

 

 

 

Demo
  • Adresa

   Rybná 716/24
   PRAHA 1

   Tel.: +420 776 344 500


   IČO: 76223752
   DIČ: CZ 7412172482
   PLÁTCE DPH