Tel.: +420 776 344 500

Akce

SPOŘIČE VODY / PERLÁTORY

Antivápenné spořiče vody FROG neboli úsporné perlátory jsou nástavce na vodovodní či sprchové baterie, u kterých je kladen důraz jak na úspornost, tak na pocit, který uživatel zažívá při kontaktu velmi jemných perliček vody s pokožkou. Nabízíme spořiče vody do domácností, pro komerční využití a také zvýhodněné sestavy spořičů. Spořiče vody FROG jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a garantují maximální průtoky vody v litrech za minutu u všech nabízených výrobků. Tisíce prodaných spořičů vody FROG bez reklamací a s garancí vrácení peněz jsou zárukou vaší spokojenosti. U každého z produktů najdete základní charakteristiku a doporučení, kde lze spořiče vody efektivně použít, dále se dozvíte, jaké úspory můžete očekávat, nebo jaká je cena vody ve vašem regionu a řadu dalších zajímavých informací. Pokud nám budete chtít sdělit vaše zkušenosti se spořiči, perlátory nebo máte-li námět na zlepšení napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

U spořičů je třeba vybrat typ závitu. Jaký typ závitu potřebujete, snadno poznáte podle obrázku u každého z produktů. Spořiče vody FROG nabízíme s průtoky 3,5 a 6 litrů za minutu, a to v úpravě bez zámku a se zámkem proti odcizení. Prosím věnujte pozornost bezúdržbovému spořiči vody do sprchy FROG 90 s průtokem 9 litrů za minutu, který přináší významné úspory při každodenním sprchování.

TIP: Do koupelen doporučujeme instalovat spořiče vody s průtokem 3,5 litru za minutu, do kuchyní spořiče vody s průtokem 6 litrů za minutu a do sprch spořiče vody s průtokem 9 litrů za minutu.

 

 

 

 

Demo
  • Adresa

   Rybná 716/24
   PRAHA 1

   Tel.: +420 776 344 500


   IČO: 76223752
   DIČ: CZ 7412172482
   PLÁTCE DPH